O Akademii


Akademia Marki z Klasą to pierwsza ogólnopolska i elitarna organizacja szkoleniowa dla CEO, przedsiębiorców – liderów, ceniących ogólnoludzkie wartości w życiu i w biznesie. Od 2012 roku buduje Dobre Marki i wzmacnia ich wartość w odbiorze rynku. Działa zgodnie z misją zwiększania świadomości właścicieli firm w budowaniu rozpoznawalności i przewagi biznesowej. To również sieć, która integruje 240 adeptek – właścicielek firm z całej Polski, tworząc społeczność Marka z historią w tle.
 
Akademia stwarza możliwość nawiązania nowych, wartościowych kontaktów biznesowych; to miejsce, które przyciąga osoby pozytywne, świadomie budujące sieć kontaktów oraz rozwijające osobistą markę i strategiczny networking.
 

Naszą misją jest wskazanie przedsiębiorcom rzeczywistych szans i wykorzystanie w rozwoju firmy wszystkich elementów brandingu, to jest marki osobistej, marki firmowej, marki produktu i usługi. Efektem działań podjętych przez przedsiębiorcę jest stworzenie w odbiorze rynku spójnej, holistycznej marki przedsiębiorstwa, reprezentowanej przez markę osobistą właściciela.

Misję realizujemy poprzez:

  1. 1. Akademię Marki z Klasą – buduje autentyczne marki. Pierwsza na polskim rynku propozycja doskonalenia osobistego i zawodowego dla właścicieli firm, konkurencyjna dla studiów podyplomowych. W oparciu o autorską koncepcję programu Ewy Czertak Akademia od 2012 roku prowadzi półroczne kursy grupowe budowania marki dla przedsiębiorców oraz kursy indywidualne PREMIUM dla CEO i właścicieli. Akademię tworzą pasjonaci, praktycy, specjaliści w swoich dziedzinach i skuteczni przedsiębiorcy. W procesie budowania osobistej marki łączymy działania marketingowe, strategiczne, sprzedażowe, prawne, PR, wizerunkowe z rozwojem osobistym. Jesteśmy obecni w Warszawie, Gdańsku i Sosnowcu. 
  2. 2. Znak towarowy Marka z Klasą – opatentowany i przyznawany przez Akademię Marki z Klasą uczestnikom, którzy ukończą półroczny kurs budowania marki osobistej „Bądź widzialną Marką” i spełnią warunki określone w regulaminie znaku. Wyróżniona osoba otrzymuje roczną licencję na oznaczanie swoich usług, produktów oraz firmy znakiem towarowym. Marka z Klasą to wyraz konkretnej filozofii życia w zgodzie ze sobą. Ta autentyczność odwzorowuje się w szczególnym sposobie prowadzenia biznesu. Jest to osobiste zobowiązanie przedsiębiorcy do kreowania najwyższej wartości dla innych ludzi i świata.

3. Społeczność Marka z historią w tle – społeczność przedsiębiorców, którzy wzbudzają szacunek i zainteresowanie: Marka z historią w tle. Łączy nas marka. Lubimy się, wspieramy, szanujemy i podziwiamy. Chcemy dbać o nasze relacje. 

Sprawdź REKOMENDACJE  przedsiębiorców, zanim zdecydujesz się na półroczny kurs.

Zaufało nam ponad 240 firm, ponieważ ich właściciele wybrali kurs budowania marki osobistej „Bądź Widzialną Marką”. Możemy z dumą powiedzieć, że wspólnie tworzymy nową jakość firm i ludzi świadomie wykorzystujących swoją rolę w biznesie!

Zapisz się na bezpłatny newsletter Akademii Marki z Klasą

Dlaczego warto:

  • Dowiedz się więcej o budowaniu marki osobistej
  • Naucz się jak stać się rozpoznawalną marką
  • Otrzymuj informacje o specjalnych ofertach
Zamawiając Newsletter dowiesz się o nowych szkoleniach, a także aktualnościach o Akademii Marki z Klasą
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z przepisami o ochronie danych osobowych w celu przesyłania informacji handlowej drogą elektroniczną zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną] na podany w tym celu adres email. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Zostałem (am) poinformowany (a), że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Ewa Czertak prowadząca działalność gospodarczą pod firmą Akademia Marki z Klasą Ewa Czertak, wpisana do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej Rzeczypospolitej Polskiej prowadzonej przez ministra właściwego do spraw gospodarki, posiadająca: adres miejsca wykonywania działalności i adres do doręczeń - ul. Narbutta 25 A, lok. 211, 02-536 Warszawa, NIP: 7742407551, REGON: 015230381. Informujemy, że Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail na adres naszego Administratora: ewa.czertak@akademiamarkizklasa.com.pl spod adresu, którego zgoda dotyczy lub przez kliknięcie przycisku „Wypisz się” bezpośrednio w newsletterze.