Katarzyna Gruk


Charakteryzator, stylistka, trener, artysta, plastyk. Właścicielka firmy Twoja Sesja, w której wraz z fotografką Tatianą Pałucką realizuje sesje biznesowe i kobiece, założycielka Akademii Szczęśliwych Kobiet, w której uczy kobiety jak eksponować swoje piękno, współautorka programu Luksus bycia sobą – który pomaga kobietom zbudować spójność i autentyczność pomiędzy ich prawdziwym ja, a tym co pokazują na zewnątrz w życiu i biznesie. Pomysłodawca i organizatorka targów Przedsiębiorczość jest kobieca w Milanówku oraz inspirujących spotkań dla kobiet. Wykładowca wizażu i stylizacji w szkole kosmetycznej i fryzjerskiej ZDZ Podwale. Wolontariusz fundacji Piękniejsze Życie, gdzie prowadzi warsztaty nauki makijażu dla kobiet w trakcie leczenia onkologicznego.

Rozpoczęłam Kurs z postanowieniem zbudowania solidnej komunikacji mojej marki. Chciałam wzmocnić siebie oraz określić dalszą drogę, którą powinnam poprowadzić swoją firmę. Kurs rekomendowałabym wszystkim kobietom, które prowadzą swoje własne firmy, niezależnie od wieku. Odradzam udział osobom, które są na początku swojej drogi, zaczynają rozwijać swój biznes.

Trudnym i wymagającym procesem w czasie trwania Kursu, a jednocześnie pracą, która dodała mi skrzydeł było spisanie mojej historii. Po wdrożeniu rekomendowanych zmian uporządkowałam komunikację marki osobistej, wytyczyłam nowe cele i zaplanowałam dalsze działania w zgodzie ze sobą.

Jak marka osobista zmieniła moją firmę?

Udział w Akademii bardzo mnie zbudował jako osobę, pozwolił odkryć nowe horyzonty dalszego rozwoju mojej firmy. Marka osobista dała mi siłę, ogromną chęć budowania mojej firmy, świadomości siebie w biznesie. Ugruntowałam zawodowe doświadczenia, na których teraz mogę świadomie budować swoją firmę.

Z perspektywy 7 miesięcy, kiedy patrzę wstecz na to, co się w moim życiu zadziało cieszę się, że wzięłam udział w Kursie. Myślę, że w dużo szybszym czasie odkryłam i zbudowałam, to do czego sama dochodziłabym znacznie dłużej.

Moje motto: ”To o czym pomyślisz rano, wieczorem może już być rzeczywistością, trzeba w to tylko uwierzyć”.

Zapisz się na bezpłatny na newsletter Akademii Marki z Klasą

Dlaczego warto:

  • Dowiedz się więcej o budowaniu marki osobistej
  • Naucz się jak stać się rozpoznawalną marką
  • Otrzymuj informacje o specjalnych ofertach
Zamawiając Newsletter dowiesz się o nowych szkoleniach, a także aktualnościach o Akademii Marki z Klasą
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z przepisami o ochronie danych osobowych w celu przesyłania informacji handlowej drogą elektroniczną zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną] na podany w tym celu adres email. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Zostałem (am) poinformowany (a), że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Ewa Czertak prowadząca działalność gospodarczą pod firmą Akademia Marki z Klasą Ewa Czertak, wpisana do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej Rzeczypospolitej Polskiej prowadzonej przez ministra właściwego do spraw gospodarki, posiadająca: adres miejsca wykonywania działalności i adres do doręczeń - ul. Narbutta 25 A, lok. 211, 02-536 Warszawa, NIP: 7742407551, REGON: 015230381. Informujemy, że Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail na adres naszego Administratora: ewa.czertak@akademiamarkizklasa.com.pl spod adresu, którego zgoda dotyczy lub przez kliknięcie przycisku „Wypisz się” bezpośrednio w newsletterze.