Agata Paśnikowska


Właścicielka marki Boté by AP, malarka uprawiająca malarstwo abstrakcyjne metodą olejną i akrylową, autorka trzech wystaw „Ahmyo – droga do siebie”. Tworzy ceramikę dla osób szukających sztuki użytkowej pięknej w swojej prostocie. Autorska metoda pracy pozwala na uzyskanie „efektu głębi” w malarstwie i ceramice. Maluje obrazy zachęcające do zatrzymania się i skupienia. Take a moment and find your center, to napis z obrazu Agaty Paśnikowskiej, ale nie tylko napis, również życiowe manifesto. Interesuje się poszukiwaniem piękna wokół siebie i w spotykanych ludziach. Prywatnie szczęśliwa żona i mama wspaniałej dwójki: Marysi i Jasia. Wierzy w siłę autentyczności i dobra.

Kurs rozpoczęłam wiedząc, że chcę stworzyć markę, w której zawrę moją twórczość  i zupełnie nie wiedząc, jak się za to zabrać. Oczekiwałam, że uzyskam profesjonalną pomoc i rzeczywiście udało mi się stopniowo, w autentyczny sposób zbudować moją markę Boté. Jestem szczęśliwa i wdzięczna za cały proces, który temu towarzyszył.

Co było trudne w czasie trwania kursu?

W całym tym procesie trudne było wchodzenie w siebie i „przesiewanie" tego, co tam znajdowałam, by wyłuskać to, co autentyczne, co chcę wzmocnić i zatrzymać. Cieszę się, że podjęłam się tej pracy, bo skorzystałam na tym nie tylko ja ale też moja Rodzina.

Kurs pomógł mi przede wszystkim docenić swoje życie, pracę i doświadczenie, a co najistotniejsze w wyraźny sposób pomógł mi określić filary mojej firmy. Jestem zadowolona z całego procesu, każdy etap był ważny i skorzystałam z niego najlepiej, jak potrafiłam. 

Moje motto: "Płyń na własnej fali".

Zapisz się na bezpłatny na newsletter Akademii Marki z Klasą

Dlaczego warto:

  • Dowiedz się więcej o budowaniu marki osobistej
  • Naucz się jak stać się rozpoznawalną marką
  • Otrzymuj informacje o specjalnych ofertach
Zamawiając Newsletter dowiesz się o nowych szkoleniach, a także aktualnościach o Akademii Marki z Klasą
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z przepisami o ochronie danych osobowych w celu przesyłania informacji handlowej drogą elektroniczną zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną] na podany w tym celu adres email. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Zostałem (am) poinformowany (a), że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Ewa Czertak prowadząca działalność gospodarczą pod firmą Akademia Marki z Klasą Ewa Czertak, wpisana do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej Rzeczypospolitej Polskiej prowadzonej przez ministra właściwego do spraw gospodarki, posiadająca: adres miejsca wykonywania działalności i adres do doręczeń - ul. Narbutta 25 A, lok. 211, 02-536 Warszawa, NIP: 7742407551, REGON: 015230381. Informujemy, że Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail na adres naszego Administratora: ewa.czertak@akademiamarkizklasa.com.pl spod adresu, którego zgoda dotyczy lub przez kliknięcie przycisku „Wypisz się” bezpośrednio w newsletterze.