Donata Sulikowska


Moja historia budowania marki osobistej to przykład drogi - metamorfozy. Ciągle wiem, że mam wiele do zrobienia, ale teraz nie boję się tego co przede mną. Poprzez markę osobistą zbudowałam siebie, podziękowałam sobie za wiele rzeczy i dałam sobie prawo cieszyć się z małych sukcesów. Człowiek zmienia się pod wpływam inspiracji lub pod wpływem desperacji. Ja wolę tę pierwszą opcję dlatego wybrałam budowanie marki w monencie gdy moja firma kręci się całkiem nieżle. Zachęcam wszystkich do rozwoju w tym kierunku. Chciałabym teraz wszystkim powiedzieć nie traćcie czasu budujcie waszą markę osobistą, a potem markę firmy.

Jak to jest, że człowiek pojawia się w radio i później ludzie mu gratulują i jest wiele radości?

Moja przygoda z budowaniem marki zaczęła się we wrześniu. Zadzwoniła do mnie Ewa Czertak i powiedziała zapraszam Cię na kurs, będziemy budować markę. Na początku nie byłam pewna tej drogi, ale po pierwszym warsztacie wiedziałam, że to jest szkolenie, którego potrzebuję. To jest szkolenie szyte na miarę i dopasowane do mnie. To moje potrzeby wyznaczają bieg zdarzeń i tak lubię pracować. Tak oto zaczęła się ta historia. Ewa Czertak po ukończonym kursie, zrobiła ze mną wywiad i opowiedziałam o wszystkim co zostało wypracowane podczas kursu, między innymi ogłównym przesłaniu mojej marki - Idei Bycia. Historia po tym wywiadzie potoczyła się dalej, a mianowicie nawiązałam współpracę z Portalem Płock. Kolejno odezwało się do mnie radio RPL FM i tam też mogłam opowiedzieć o tym co robię.

Dziękuję wszystkim tym osobom, które towarzyszą mi w drodze, szczególnie Ewie Czertak za bycie ze mną w ostatnim czasie. Moja przygoda z Akademią Marki z Klasą dobiega końca ale czuję, że otwierają się nowe drogi i cały czas Ewa pozostaje blisko mnie.

Twórczyni i założycielka Domu EduMontessori - Przedszkola i Szkoły Podstawowej w Płocku. Autorka koncepcji „Idea Bycia” adresowanej do dzieci i dorosłych w obszarze budowania świadomych więzi. Odkrywa nowy świat w edukacji. Uczy siebie i innych miłości i autentyczności w relacjach.

Zapisz się na bezpłatny na newsletter Akademii Marki z Klasą

Dlaczego warto:

  • Dowiedz się więcej o budowaniu marki osobistej
  • Naucz się jak stać się rozpoznawalną marką
  • Otrzymuj informacje o specjalnych ofertach
Zamawiając Newsletter dowiesz się o nowych szkoleniach, a także aktualnościach o Akademii Marki z Klasą
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z przepisami o ochronie danych osobowych w celu przesyłania informacji handlowej drogą elektroniczną zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną] na podany w tym celu adres email. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Zostałem (am) poinformowany (a), że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Ewa Czertak prowadząca działalność gospodarczą pod firmą Akademia Marki z Klasą Ewa Czertak, wpisana do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej Rzeczypospolitej Polskiej prowadzonej przez ministra właściwego do spraw gospodarki, posiadająca: adres miejsca wykonywania działalności i adres do doręczeń - ul. Narbutta 25 A, lok. 211, 02-536 Warszawa, NIP: 7742407551, REGON: 015230381. Informujemy, że Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail na adres naszego Administratora: ewa.czertak@akademiamarkizklasa.com.pl spod adresu, którego zgoda dotyczy lub przez kliknięcie przycisku „Wypisz się” bezpośrednio w newsletterze.