Twórczyni konceptu Marka z Klasą


EWA CZERTAK

– buduje autentyczne marki premium
– praktyk personal brandingu dla CEO, przedsiębiorców
– trener biznesu, mentor

Twórca kursów premium budowania marki osobistej. Konsultant ds. wizerunku, PR i komunikacji w międzynarodowych organizacjach, mówca. Od 7 lat pracuje z ponad 240 przedsiębiorcami o ugruntowanej pozycji z całej Polski; uczestniczyła w procesie budowania i rozwijania ich marek. Kurs Personal Brandingu to narzędzie doskonalenia osobistego i zawodowego dla właścicieli firm, konkurencyjny dla studiów podyplomowych. W oparciu o autorską koncepcję programu Ewy Czertak Akademia od 2012 roku realizuje kursy grupowe budowania marki dla przedsiębiorców oraz KURSY INDYWIDUALNE PREMIUM dla CEO i właścicieli. W procesie budowania marki łączy działania marketingowe, strategiczne, sprzedażowe, prawne, PR, wizerunkowe z rozwojem osobistym. 

Prowadzi Akademię Mentora, która rozwija przedsiębiorców do roli mentorów biznesu. Twórca kanału Youtube Marka z Klasą, pisze bloga dla przedsiębiorców Master Personal Branding. Tworzy cykl spotkań Marka z Historią w tle.

Członek Rady Fundacji L.Pagi przy Giełdzie Papierów Wartościowych, mentor w programie fundacyjnym Akademia Liderek Biznesu, wspierającym kobiety w drodze na najwyższe stanowiska menadżerskie. Ekspert tygodnika Wprost ds. rozwoju małych i średnich przedsiębiorstw.

Posiada miedzy innymi tytuł MBA, Master Business Trener – level superior, ekspert Brand24. Jest maratończykiem, biega, jeździ konno, uprawia taniec towarzyski, w 2018 roku, mając 47 lat przebiegła pierwszy Runmageddon. Pasjonuje ją filozofia wartości oraz savoir- vivre.
Misja: Czynić ludzi Wielkimi. 

Współtworzyła Polski znak towarowy Marka z Klasą, zarejestrowany w Urzędzie Patentowym Rzeczpospolitej Polskiej. Znak powstał w 2012 roku, po raz pierwszy został przyznany w roku 2013. 

W Akademii Marki z Klasą rozwiązuje problemy właścicieli firm. Zbiera najlepsze praktyki z 37 edycji półrocznych kursów. Akademię tworzy z zespołem ekspertów. Stwarza możliwość nawiązania wartościowych kontaktów biznesowych; przyciąga osoby pozytywne, świadome, budujące strategiczny networking oraz rozwijające osobistą markę.


Certyfikaty i uprawnienia:

– Certyfikat Master Business Trainer level superior 2014;

– Certyfikat Protokół Dyplomatyczny – Teoria i Praktyka, Europejska Akademii Dyplomacji, 2016;

– Studia Podyplomowe Trenera Grupowego w Laboratorium Psychoedukacji przy Wyższej Szkole Psychologii Społecznej, 2006-2007;

– Dyplom MBA wydany przez Prywatną Wyższa Szkołę Business’u i Administracji w Warszawie 1996-1999;

– Dyplom ukończenia kursu Master Coach ICC – trening zaawansowany, zawierający narzędzia executive i team coaching, prowadzony przez trenera i współzałożyciela ICC Josepha O’Connor, 2005;

– Międzynarodowy Certyfikat Coacha International Coaching Community Lambent do Brasil, 2004 (nr. certyfikatu 31);

– Członkini International Coaching Community (ICC); od 2005;

 – Studia dyplomowe w Akademii Teologii Katolickiej 1991-1996 (obecnie Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego);

Ludzie zawsze obarczają okoliczności winą za to, kim są. A ja nie wierzę we wpływ okoliczności. Ci, którzy do czegoś dochodzą, wstają i szukają odpowiednich okoliczności, a jeśli ich nie znajdują, sami je tworzą.” G.Shaw

Zapisz się na bezpłatny newsletter Akademii Marki z Klasą

Dlaczego warto:

  • Dowiedz się więcej o budowaniu marki osobistej
  • Naucz się jak stać się rozpoznawalną marką
  • Otrzymuj informacje o specjalnych ofertach
Zamawiając Newsletter dowiesz się o nowych szkoleniach, a także aktualnościach o Akademii Marki z Klasą
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z przepisami o ochronie danych osobowych w celu przesyłania informacji handlowej drogą elektroniczną zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną] na podany w tym celu adres email. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Zostałem (am) poinformowany (a), że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Ewa Czertak prowadząca działalność gospodarczą pod firmą Akademia Marki z Klasą Ewa Czertak, wpisana do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej Rzeczypospolitej Polskiej prowadzonej przez ministra właściwego do spraw gospodarki, posiadająca: adres miejsca wykonywania działalności i adres do doręczeń - ul. Narbutta 25 A, lok. 211, 02-536 Warszawa, NIP: 7742407551, REGON: 015230381. Informujemy, że Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail na adres naszego Administratora: ewa.czertak@akademiamarkizklasa.com.pl spod adresu, którego zgoda dotyczy lub przez kliknięcie przycisku „Wypisz się” bezpośrednio w newsletterze.